Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Rok szkolny 2018/2019 rozpoczęty

Wszystko co dobre, szybko się kończy. Po dwóch miesiącach wypoczynku uczniowie w całym kraju powrócili dziś do szkół, gdzie po uroczystych inauguracjach odbyły się pierwsze spotkania informacyjne i lekcje.

Na rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 do Uczniów, Nauczycieli i Rodziców życzenia kieruje Wójt Gminy Piątek – Krzysztof Lisiecki:

Z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego 2018/2019 życzę wszystkim Uczniom, by zdobywanie wiedzy było fascynującą przygodą, a każdy dzień spędzony w szkole sprzyjał  rozwojowi własnych uzdolnień i zainteresowań. Niech szkoła będzie dla Was miejscem radości i przyjaźni!

Nauczycielom oraz wszystkim pracownikom szkoły pragnę życzyć, by był to rok owocnej pracy, dającej ogromną satysfakcję osobistą i uznanie otoczenia.

Natomiast Rodzicom życzę, by nowy rok szkolny przyniósł wiele radości, dumy i nadziei związanych z przyszłością Waszych dzieci.

Wójt Gminy Piątek
Krzysztof Lisiecki

Skip to content