Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

“Słowa jak motyle” na podsumowanie projektu

W dniu  7 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Piątku Fundacja “Zielony Piątek” zorganizowała uroczyste zakończenie Projektu “Pokaż co potrafisz”, zrealizowanego dzięki środkom finansowym  pozyskanym z grantu “Działaj lokalnie 2018”.
Podczas spotkania odbyła się wystawa prac plastycznych powstałych na warsztatach przeprowadzonych przez Fundację w Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Czernikowie oraz prac konkursowych. Ogłoszono też wyniki konkursu “Barwy Narodowe”.

Jednak głównym punktem wieczoru była prezentacja i promocja wierszy z tomiku “Słowa jak motyle” Agaty Mrulewicz. Wydawnictwo to powstało również w ramach projektu “Pokaż co potrafisz”. Te działania Fundacji “Zielony Piątek ” miały na celu promocję lokalnych twórców i wpisywały się także w obchody “Roku Niepodległości “. Na zaproszonych gości czekał też słodki poczęstunek.

Back to top