Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

„Słowa jak motyle” na podsumowanie projektu

W dniu  7 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Piątku Fundacja „Zielony Piątek” zorganizowała uroczyste zakończenie Projektu „Pokaż co potrafisz”, zrealizowanego dzięki środkom finansowym  pozyskanym z grantu „Działaj lokalnie 2018”.
Podczas spotkania odbyła się wystawa prac plastycznych powstałych na warsztatach przeprowadzonych przez Fundację w Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Czernikowie oraz prac konkursowych. Ogłoszono też wyniki konkursu „Barwy Narodowe”.

Jednak głównym punktem wieczoru była prezentacja i promocja wierszy z tomiku „Słowa jak motyle” Agaty Mrulewicz. Wydawnictwo to powstało również w ramach projektu „Pokaż co potrafisz”. Te działania Fundacji „Zielony Piątek ” miały na celu promocję lokalnych twórców i wpisywały się także w obchody „Roku Niepodległości „. Na zaproszonych gości czekał też słodki poczęstunek.

Skip to content