Stoły i krzesła dla świetlicy w Piekarach

Sołectwo Piekary jest jednym z trzech sołectw na terenie Gminy Piątek, które w roku 2021 otrzymało dofinansowanie na realizacją projektów dotowanych w ramach naboru ?Sołectwo na plus?.

W sołectwie Piekary dobiega końca realizacja projektu ?Wyposażenie świetlicy wiejskiej w Piekarach?. Jego całkowity koszt wyniósł 15 220 zł. Dofinansowanie z Województwa Łódzkiego ? 10 000 zł. Kwotę 5 220 zł dołożyła Gmina Piątek. W ramach realizacji projektu zakupione zostały stoły i krzesła, które pozwolą na organizację w świetlicy różnego rodzaju spotkań, warsztatów, szkoleń itp.
W miniony weekend (22-23 października) odbył się montaż zakupionych stołów i krzeseł. Mieszkańcy sołectwa skręcali zakupione w ramach projektu  wyposażenie, które już wkrótce ustawione zostanie w głównej sali Świetlicy w Piekarach.