Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Święto Babci i Dziadka w podstawówce w Czernikowie

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka i z pewnością o randze obchodów święta Babci i Dziadka nikomu nie trzeba przypominać.
21 i 22 stycznia 2019r. w Szkole Podstawowej im. Orła Białego odbyły się uroczyste obchody Dnia Babci i Dziadka. Pierwszego dnia swoich najbliższych zaprosiły na występy dzieci z Oddziału Przedszkolnego. Obie grupy wspólnie z paniami przygotowały część artystyczną, na której zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, taneczne i wokalne, wręczyły prezenty i złożyły życzenia oraz zaprosiły swoich gości na słodki poczęstunek.
Następnego dnia również nie zabrakło zacnych gości. Wytęp artystyczny w tym dniu przygotowali uczniowie klas II i III wraz ze swoimi wychowawczyniami. Tego dnia nie zabrakło konkursów, w których wzięły udział babcie i dziadkowie wraz ze swoimi wnuczętami.
Zarówno jednego jak i drugiego dnia, Dziadkowie z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek oraz podziękować Dziadkom za cierpliwość, zrozumienie i opiekę, a przede wszystkim za czas, który zawsze mają dla swoich wnuków. Niejednej Babci i Dziadkowi, łezka zakręciła się w oku, a na ustach można było zobaczyć uśmiech. Publiczność nie żałowała również pochwał dla swoich aktorów i nagrodziła ich gromkimi brawami.
tekst i foto: SP w Czernikowie

Skip to content