Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Taneczne sukcesy Nadii z podstawówki w Piątku

Nadia Burdukiewicz, uczennica klasy VI b Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku wraz ze swoim zespołem tanecznym DNA Rumble Łódź,  uczestniczyła w połowie maja w  Krajowych Mistrzostwach: Ido Hip-Hop, Hip-Hop Battles, Break Dance, Electric Boogie; Tańce Par, Synchro Dance Modern & Contemporary, Ballet/Pointe, Tap Dance. Eliminacje Mistrzostw Europy I Świata International Dance Organization Raszyn 2021,  które odbywały się w Centrum Sportu w Raszynie.

Celem Mistrzostw była popularyzacja i propagowanie rozwoju tańca nowoczesnego oraz wyłonienie Krajowych Mistrzów w strukturach IDO w poszczególnych konkurencjach i kategoriach wiekowych , wyłonienie reprezentacji Polski IDO na Mistrzostwa Europy i Świata International Dance Organization na 2021rok, konfrontacja dorobku artystycznego i wymiana doświadczeń

Nadia wyraziła ogromne zadowolenie z uzyskanych sukcesów. Szczególnym powodem do dumy jest uzyskanie II miejsca  solo   w kategorii children electric boogie. Ponadto Nadia wytańczyła:
– 4 miejsce solo w kategorii children hip-hop,
– 7 miejsce duet w kategorii junior hip-hop,
– 10 miejsce formacja w kategorii hip-hop,
– 11 miejsce mini formacja w kategorii hip-hop

W kolejnym turnieju tańca – Turnieju Tańca Sportowego o Puchar Mokotowa 2021, który odbył się 22 maja 2021 roku w  Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 85 w Warszawie Nadia Burdukiewicz, wywalczyła II miejsce  w grupie wiekowej 10 ? 12 , w kategorii: HIP ? HOP SOLO S.
Nadia! ? gratulujemy sukcesów tanecznych i życzymy kolejnych osiągnięć!!!

Skip to content