Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Zaproszenie na bezpłatne webinarium

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łowiczu zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarium pn. ?Szkolenia szansą na rozwój – Fundusze Europejskie na szkolenia dla pracowników mikro, małych, średnich przedsiębiorstw?.

Webinarium odbędzie się 9 czerwca 2021 r. (środa) w godz. 10:00 ? 11:15.

Celem webinarium jest zapoznanie przedsiębiorców z zasadami aplikowania o środki na szkolenia.

W przypadku chęci wzięcia udziału w webinarium, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie https://rpo.lodzkie.pl/szkolenia-pife/item/4831-webinarium-pn-szkolenia-szansa-na-rozwoj-fundusze-europejskie-na-szkolenia-dla-pracownikow-mikro-malych-srednich-przedsiebiorstw klikając przycisk ?Weź udział?.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w webinarium decydować będzie kolejność zgłoszeń. Po dokonaniu rejestracji za pomocą formularza zgłoszeniowego zostanie wysłane potwierdzenie udziału w webinarium wraz z technicznymi informacjami na temat sposobu połączenia.

Program szkolenia

Skip to content