Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Trwa budowa ronda w Piątku

Trwają prace związane z budową ronda w Piątku. Widać już jego częściowy zarys od strony południowej. Wykonano również sporą część chodników przy ulicy Łowickiej i Zgierskiej. Wykonawca – firma Erbedim, chce zakończyć wszystkie prace do końca tego roku. Uwarunkowane jest to jednak w dużej  mierze  warunkami  pogodowymi.

Zadanie, które jest realizowane, to rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 702 między Zgierzem a Piątkiem ? etap 1. Zaawansowane są już roboty na dojazdach w ciągu DW 703, gdzie wykonano warstwę wiążącą i większość chodników. Trwają również pozostałe roboty brukarskie oraz przy konstrukcji samego ronda.

Inwestycja jest dofinasowana ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego WŁ na lata 2014-2020. Wartość projektu to 8,3 mln zł, a długość odcinka łącznie wynosi ? 0,8 km.

Skip to content