Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Turniej „Malina Cup”

W niedzielę 16 czerwca 2019 r. na Orliku w Piątku odbył się turniej piłki nożnej „Malina Cup”. Do rywalizacji przystąpiło 8 drużyn: LKS Malina Piątek I, LKS Malina Piątek II, Astra Zduny, LKS Rosanów, Akademia Piłkarska Młody Lubień Kujawski, Victoria Bielawy. Po meczach pełnych emocji najlepsza okazała się drużyna Astry Zduny, a pozostałe miejsca na podium zajęli podopieczni trenera Artura Andrzejczaka.

Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. Astra Zduny
2. LKS Malina Piątek I
3. LKS Malina Piątek II
4. AP Młody Lubień Kujawski
5. LKS Rosanów
6. Victoria Bielawy

Nagrody indywidualne:
Najlepszy strzelec: Krystian Charążka (Astra Zduny)
Najlepszy bramkarz: Mikołaj Zieliński (LKS Malina Piątek)
MVP turnieju: Szymon Grzybowski (AP Lubień Kujawski)

Dziękujemy wszystkim zawodnikom i trenerom za udział. Dziękujemy prezesowi LKS Maliny Piątek Bogdanowi Urbankowi, rodzicom za przygotowanie słodkości, firmie KEEZA za ufundowanie upominków dla trenerów oraz wszystkim którzy pomagali przy organizacji turnieju.

Skip to content