Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Turniej „Malina Cup”

W niedzielę 16 czerwca 2019 r. na Orliku w Piątku odbył się turniej piłki nożnej „Malina Cup”. Do rywalizacji przystąpiło 8 drużyn: LKS Malina Piątek I, LKS Malina Piątek II, Astra Zduny, LKS Rosanów, Akademia Piłkarska Młody Lubień Kujawski, Victoria Bielawy. Po meczach pełnych emocji najlepsza okazała się drużyna Astry Zduny, a pozostałe miejsca na podium zajęli podopieczni trenera Artura Andrzejczaka.

Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. Astra Zduny
2. LKS Malina Piątek I
3. LKS Malina Piątek II
4. AP Młody Lubień Kujawski
5. LKS Rosanów
6. Victoria Bielawy

Nagrody indywidualne:
Najlepszy strzelec: Krystian Charążka (Astra Zduny)
Najlepszy bramkarz: Mikołaj Zieliński (LKS Malina Piątek)
MVP turnieju: Szymon Grzybowski (AP Lubień Kujawski)

Dziękujemy wszystkim zawodnikom i trenerom za udział. Dziękujemy prezesowi LKS Maliny Piątek Bogdanowi Urbankowi, rodzicom za przygotowanie słodkości, firmie KEEZA za ufundowanie upominków dla trenerów oraz wszystkim którzy pomagali przy organizacji turnieju.

Translate/Перекладач
Skip to content