Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Uczestniczyli w konferencji szkoleniowej z zakresu piłki ręcznej

W dniach od 16-18 listopada 2018 roku uczniowie Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku: Mateusz Kacprzak – VII a, Jakub Błaszczyk – VII a, Kacper Błachowicz – VIIa, Jakub Antczak – VII a, Kacper Gudej – VII b, Bartosz Kotus – VII b, Szymon Kucharczyk – VII b, Kamil Zawiślak – VII b, Kacper Ulisiak – VII b oraz Rafał Czubalski – VI c pod opieką nauczyciela wychowania fizycznego Aleksandrą Raj uczestniczyli w trzydniowej konferencji z zakresu piłki ręcznej w ramach projektu realizowanego na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego pt. ,,Łódzkie gra w ręczną? w Bujnach.

Chłopcy wzięli udział w  profesjonalnych  zajęciach treningowych z zakresu piłki ręcznej pod okiem trenerów. Mieli możliwość obejrzenia i kibicowania  meczu I Ligi Piłki Ręcznej mężczyzn Anilana. Na zakończenie konferencji odbył się turniej towarzyski piłki ręcznej chłopców i dziewcząt. Uczeń z podstawówki w Piątku – Mateusz Kacprzak został wyróżniony jako najlepszy zawodnik. Gratulujemy!
tekst i foto: SP w Piątku

Skip to content