Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Uczniów podstawówki w Piątku na podium turnieju tenisa

W poniedziałek, 28 października 2019 roku uczniowie Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku  pod opieką nauczyciela wychowania fizycznego p. Aleksandry Raj wzięli udział w TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO  SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W PÓŁFINALE WOJEWÓDZKIM w kategorii chłopców  i dziewcząt w Zgierzu.

Po gorących zmaganiach i wyrównanej grze Paweł Sokół klasa VIIIb, Jakub Błaszczyk klasa VIIIa oraz Hubert Osiecki klasa VIIIa wywalczyli III miejsce. W kategorii dziewcząt Klaudia Gałązka klasa VIIIa i Wiktoria Banaszczyk Klasa VIIIa zajęły również III miejsce.

Do rozgrywek przystąpiły szkoły podstawowe z: Aleksandrowa Łódzkiego, Piątku, Ozorkowa, Solcy Wielkiej, Bychlewa oraz Lutomierska. Turniejowi towarzyszyła sportowa atmosfera. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem i duchem walki podchodzili do każdej rozgrywki. Gratulujemy sukcesu naszym młodym sportowcom i życzymy kolejnych sukcesów.
tekst i foto: SP w Piątku

Skip to content