Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Uczniowie podstawówki w Piątku zebrali karmę dla psów

W dniu 16 czerwca dwie nauczycielki: Elżbieta Kucharska i Maria Sobieraj oraz przedstawicielka szkolnego Samorządu Uczniowskiego Alicja Pofit – uczennica pierwszej klasy  przekazały zebraną przez uczniów karmę do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Łęczycy.
Jak zwykle, były to dla uczestników przedsięwzięcia bardzo wzruszające chwile.

Apelujemy do uczniów, aby zamiast kupować pieski adoptujcie te, które żyją w bardzo trudnych warunkach i czekają na nowy, normalny dom.

Szkoła otrzymała podziękowanie od  Zieleni Miejskiej w Łęczycy.
Społeczność Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku dziękuje panu dyrektorowi Centrum Kształcenia Zawodowego w Piątku Leszkowi Sobierajowi , który własnym środkiem transportu dostarczył karmę do schroniska ? dziękujemy.

Skip to content