Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Urząd Marszałkowski zaprasza do udziału w konkursach

Zarząd Województwa Łódzkiego zaprasza do udziału właścicieli gospodarstw agroturystycznych oraz właścicieli obiektów świadczących usługi turystyczne na obszarach wiejskich województwa łódzkiego oraz mieszkańców województwa łódzkiego i działkowców w trzech konkursach: „Weekend na wsi”, ?Kolorowy balkon?? oraz ?Ogrody i ogródki województwa łódzkiego? popularyzujących wypoczynek na obszarach wiejskich województwa łódzkiego i promujące wieś jako miejsce do życia i rozwoju zawodowego, jak również propagowanie idei bioróżnorodności poprzez inspirowanie wszystkich Mieszkańców Województwa Łódzkiego do współtworzenia przyjaznej dla środowiska atmosfery poprzez upiększanie balkonów, działek i przydomowych ogródków kwiatami, roślinami miododajnymi oraz roślinami ziołowo-warzywno-owocowym i.

Dla uczestników przewidziano atrakcyjne nagrody finansowe i rzeczowe.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 15 lipca 2021r. dla konkursu ?Weekend na wsi? i 15 sierpnia 2021 r. dla konkursów ?Kolorowy balkon? oraz ?Ogrody i Ogródki województwa łódzkiego?.

Wszelkie informacje dotyczące konkursów są dostępne na stronach internetowych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego:

  • http://lodzkie.ksow.pl/aktualnosc/rusza-konkurs-weekend-na-wsi
  • https://www.lodzkie.pl/rolnictwo/konkurs-na-kolorowy-balkon
  • https://www.lodzkie.pl/rolnictwo/konkurs-na-ogrody-i-ogrodki-wojewodztwa-lodzkiego

Serdecznie zapraszam do udziału.

Skip to content