Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Urząd Miejski w Piątku wznawia bezpośrednią obsługę interesantów

Burmistrz Piątku informuje, że od poniedziałku 18 stycznia 2021 r. Urząd Miejski w Piątku wznawia bezpośrednią obsługę interesantów w pełnym wymiarze oraz możliwość dokonywania wpłat w kasie urzędu. Osobiste załatwianie spraw w Urzędzie będzie możliwe przy zachowaniu wymogów sanitarnych.

Osoby wchodzące do Urzędu obowiązkowo muszą założyć maseczkę lub inne elementy ochrony osobistej (np. przyłbicę) zakrywającą nos i usta oraz rękawiczki. Ponadto przy wejściu poddane zostaną dezynfekcji rąk.

Jednocześnie na terenie Urzędu Miejskiego w Piątku przebywać będzie mogło max. 5 interesantów.

Ponadto informujemy, że nadal funkcjonować będzie przed wejściem do Urzędu Miejskiego w Piątku tzw. wrzutnia, w której będzie można pozostawić pisma i dokumenty.

Skip to content