Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

W Czernikowie poznawali tajniki zawodu fryzjera

W środę 3 kwietnia 2019 roku w Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Czernikowie odbyło się spotkanie z p. Anną Kowal, fryzjerką i właścicielką salonu fryzjerskiego. Zorganizowano je w ramach projektu edukacyjnego „Modelowanie szkolnymi/przedszkolnymi systemami poradnictwa i orientacji zawodowej”, który jest realizowany w naszej szkole. W ramach tego spotkania dzieci mogły dowiedzieć się na czym polega praca fryzjera, jak się do niej przygotować oraz jakie umiejętności i predyspozycje musi posiadać osoba, która chce się zająć tego typu pracą. Pani Ania przywiozła ze sobą kilka potrzebnych rzeczy. Dzieci bardzo chętnie zadawały pytania i z uwagą słuchały z jak wielkim, zaangażowaniem i pasją Pani Ania opowiada o swojej pracy.
tekst i foto: SP w Czernikowie

Skip to content