Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Witajcie w naszej bajce, czyli Dzień Otwarty w podstawówce w Piątku

We wtorek 2 kwietnia 2019 roku w Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku odbyły się uroczystości związane z ,,Dniem Otwartym Szkoły?, na który zaproszono rodziców i dzieci z grup zerowych wraz ze swoimi nauczycielkami i dyrektorem Gminnego Przedszkole im. Jana Pawła II w Piątku.  Zaproszonych gości powitała dyrektor szkoły Pani Krystyna Grabowska i zaprosiła na inscenizację słowno ? muzyczną w wykonaniu uczniów klas trzecich pt. ?Witajcie w naszej bajce?. Barwna, ciekawa i pięknie zaprezentowana przez trzecioklasistów inscenizacja wprowadziła oglądających w świat bajek tak dobrze nam znanych i ogólnie lubianych. Mali aktorzy perfekcyjne odegrali swoje role, wspaniale bawiąc wszystkich zebranych słowem mówionym, piosenkami, a także rytmicznymi tańcami. Całość dopełniały przepiękne stroje i efektowna scenografia.  Za przygotowanie tej uroczystości odpowiadały nauczycielki klas trzecich pani Wanda Grabarek i pani Marzena Skowron. Po części oficjalnej z licznie przybyłymi rodzicami spotkała się pani dyrektor Krystyna Grabowska, aby przedstawić ofertę edukacyjną szkoły, a w tym czasie dzieci 7 ? letnie poznawały sale, w których od nowego roku szkolnego będą się uczyły: były gry, zabawy, pląsy i pierwsze próby pisania i rysowania na tablicach interaktywnych.
tekst i foto: SP w Piątku

Skip to content