Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

W piątek, 4 września „Dzień dobry TVN” z Piątku

W piątek, 4 września programu „Dzień dobry TVN” nadawany był z Piątku. Bezpośrednie relacje z geometrycznego środka Polski prowadziła Kasia Jaroszyńska, której gośćmi byli:
członkowie Towarzystwa Miłośników Piątku i Okolic, Renata i Dariusz Tomczak, Teresa Maciejak, Andrzej Dębowski i Agnieszka i Radosław Garus. Nie zabrakło również Bartka Jędrzejaka i jego prognozy pogody.

?Dzień dobry TVN? to poranny magazyn prowadzony na żywo, z którym możecie przywitać każdy nowy dzień. Prowadzący od godz. 8:00 do 10:55 poruszają ważne i nurtujące tematy, opowiadają o kulturze i przygotowują serie poradnikowe z różnych dziedzin, m.in. mody, kuchni czy prawa.
Prowadzący ?Dzień Dobry TVN? i ich goście budzą każdego poranka! W piątek, 4 września była to pobudka z Piątku! Już o godzinie 8:00, podczas pierwszego wejścia antenowego na żywo widów powitali członkowie Towarzystwa Miłośników Piątku i Okolic.  Podczas kolejnych wejść antenowych Katarzyna Jaroszyńska rozmawiała z Renatą i Dariuszem Tomczakami prowadzącymi gospodarstwo ogrodnicze w Pokrzywnicy, wikliniarką Teresą Maciejak – właścicielką plantacji wikliny w Konarzewie, rzeźbiarzem Andrzejem Dębowskim oraz Agnieszką i Radosławem Garusami – właścicielami gospodarstwa rolnego z Pokrzywnicy.

Skip to content