Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Wicemistrzowie powiatu z Czernikowa

W piątek 16 listopada 2018 r. w Mazewie odbył się Powiatowy Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt i Chłopców. W turnieju udział wzięły  szkoły z:  Daszyny, Sobótki Starej , Czernikowa i Mazewa.  Po zaciętej rywalizacji i grze fair play drużyny uplasowały się na następujących miejscach.

W kategorii dziewcząt:
I miejsce – Daszyna
II miejsce – Mazew
III miejsce – Czerników i Sobótka Stara

W kategorii chłopców:
I miejsce – Daszyna
II miejsce – Czerników
 III miejsce – Sobótka Stara

Uczniowie reprezentujący Szkołę Podstawową im. Orła Białego w Czernikowie to: Stańczyk Julia, Mikołajczyk Natalia, Kwapisz Adrianna, Jędrzejczak Kacper Jatczak Kamil, Jatczak Rafał, Leźnicki Tymon. Opiekunem uczniów  była p. Ewa Topińska. Uczniowie z  Czernikowa będą reprezentować powiat w półfinałach wojewódzkich.
tekst i foto: SP w Czernikowie

Back to top
Translate/перекладати »
Skip to content