Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Wojewódzki Telefon Wsparcia dla Seniorów

,,Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi  uruchomiło od 4 maja do 15 grudnia 2021r.  ?Wojewódzki Telefon Wsparcia dla Seniorów?. W ramach programu osoby starsze  mogą zyskać poradę od następujących specjalistów: psychologa, dietetyka, pracownika pomocy społecznej (także inni specjaliści).

Telefon jest odpowiedzią na problemy osób starszych w okresie pandemii Covid-19. Seniorzy w tym trudnym czasie często czują się osamotnieni i pragną kontaktu z drugim człowiekiem. Dzięki programowi mieszkańcy województwa łódzkiego 60+ mogą porozmawiać ze specjalistami o swoich obawach, problemach oraz uzyskać odpowiedź na nurtujące ich pytania.

Dyżur telefoniczny pod numerem 42 20 819 99  pełniony jest  w dni robocze od godziny 16.00 do 19.00.
poniedziałek – wtorek  – psycholog,
środa – dietetyk,
czwartek – piątek ? pracownik pomocy społecznej.

Skip to content