Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

XX Mistrzostwa Powiatu Łęczyckiego w Tenisie Stołowym

Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią,  w dniu 14 stycznia 2023 r. w Łęczycy odbyły się XX Mistrzostwa Powiatu Łęczyckiego w Tenisie Stołowym Nauczycieli. W kategorii kobiet Szkołę Podstawową im. Orła Białego  w Czernikowie reprezentowały dwie nauczycielki ? p. Ewa Topińska  i p. Katarzyna Dębska.  Turniej odbywał się do dwóch wygranych setów.
Po zaciętej walce i grze  fair play najlepsza okazała się p. Ewa Topińska, która nie zostawiła konkurencji żadnych złudzeń. Zdobyła najwyższy stopień podium oraz tytuł ?Mistrza Powiatu?. Na III miejscu uplasowała się  p. Katarzyna Dębska. Nauczycielki ze Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Czernikowie nie tylko osiągają wysokie wyniki w tenisie stołowym, ale także zarażają swą pasją młodzież i promują zdrowy styl życia.
Gratulujemy pedagogom  i życzymy dalszych sukcesów !!!!

tekst i foto: SP w Czernikowie

 

Skip to content