Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Zagrali o Puchary Burmistrza i Przewodniczącego Rady

W czwartek, 20 lutego  2020 r. w Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku odbył się 19 Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Piątku w kategorii: IV ? VI dziewcząt i chłopców, VII ? VIII dziewcząt i chłopców, OPEN oraz o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Piątku w kategorii: kl. I ? III,  w kat . Mama, w kat. Tata.

W otwarciu imprezy rekreacyjno-sportowej uczestniczyli: Burmistrz Piątku p. Krzysztof Lisiecki, Prezes LKS ?Malina? Piątek – p. Bogdan Urbanek, Przewodnicząca Rady Rodziców p. Wioletta Kacprzak, pracownicy GOPS ? u w Piątku p. Anna Sakiewa i p. Aneta Grabarczyk, nauczyciele wychowania fizycznego jako organizatorzy przedsięwzięcia p. A. Raj i p. K. Korzewski we współpracy z p. dyrektor K. Grabowską, rodzice, uczniowie ich rodzeństwo oraz liczna grupa sympatyków corocznego Rodzinnego Turnieju Tenisa Stołowego. W turnieju uczestniczyło 59 zawodników.

Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwali m.in. p. Piotr Gołek, absolwent naszej szkoły, wielki orędownik tego sportowego działania, student IV roku medycyny, przyjaciel szkoły wraz z nauczycielami wychowania fizycznego:  p. A. Raj i p. K. Korzewskim.

Imprezie towarzyszyła przesympatyczna atmosfera, emocje sięgały zenitu ? dobry duch walki sportowej towarzyszył zawodnikom i dopingującym zmagania w tenisie stołowym. Każdy pamiętał o przestrzeganiu zasad fair play.
Zwycięzcy I miejsca otrzymali puchary, II i III miejsca – medale ufundowane przez Gminę Piątek, Radę Rodziców przy Szkole Podstawowej w Piątku oraz dyplomy. Ceremonii ręczenia nagród dokonali Burmistrz Piątku p. Krzysztof Lisiecki wraz z dyrektorem szkoły p. K. Grabowską, Prezesem LKS ?Malina? Piątek p. B. Urbankiem, Przewodniczącą Rady Rodziców p. W. Kacprzak, p. Piotrem Gołkiem oraz nauczycielami wychowania fizycznego p. A. Raj i p. K. Korzewskim

Zwycięzcom GRATULUJEMY SUKCESU, wszystkim uczestnikom turnieju dziękujemy za udział, za emocje, za zaangażowanie, za radość, która towarzyszyła sportowo- rekreacyjnej imprezie.

Wyniki 19. Rodzinnego Turnieju Tenisa Stołowego

tekst i foto: SP w Piątku

Skip to content